Kruszywa

Nasza firma jest wyjątkowo nowoczesnym zakładem wydobywczym, który dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań oraz wdrożeniu opartego na najlepszych praktykach w branży modelu pracy, osiągnęła wysoką pozycję konkurencyjną na rynku lokalnym, a także dostarcza najwyższej jakości materiały dla swoich odbiorców. Złoże jest bogate w kruszywo naturalne, głównie piasek i żwir. Produkujemy kruszywa naturalne najwyższej jakości, spełniające wymagania norm oraz zgodne z określonymi przez naszych klientów potrzebami. Posiadamy nowy park maszynowy o dużej wydajności. Ważnym elementem działań na rynku kruszyw jest Certyfikowana Zakładowa Kontrola Produkcji i wysoko wykwalifikowana kadra.

kruszywo1

Swoją działalność górniczą łączymy z troską o środowisko naturalne i dbałością, aby zagospodarowanie przestrzenne terenów kopalni nie spowodowało zaburzenia dla ekosystemu i ludzi żyjących w sąsiedztwie złoża. Wydobywamy kruszywa z czterech poziomów dzięki czemu w naszym asortymencie mamy piaski i żwiry służące zarówno do produkcji betonu, silikatów, asfaltów jak i piaski do zapraw, piaski uniwersalne suche, piasek kopalniany oraz piaski filtracyjne, stosowne atesty umożliwiają nam poszerzenie oferty o piaski do piaskownic i innych miejsc użyteczności publicznej.Oferujemy korzystne warunki dostaw i płatności dla stałych odbiorców hurtowych i firm wykonawczych.

Prosimy przesyłać informację o Państwa potrzebach oraz dane teleadresowe na mail – wówczas na pewno odpowiemy i zaproponujemy formy współpracy lub prosimy dzwonić w godzinach 7:00 – 15:00 na numer tel.509 – 332 – 421